שרה וחן

הסדנאות של שרה וחן

שרה וחן, משתתפות העונה הראשונה של MKR ובעלות הקייטרינג, יוצאות מן המסכים ומנחות עבורכם סדנאות קולינריות המשלבות בין סיפור ההיכרות שלהן (כחמות וכלה) ליצירה משותפת במטבח. במהלך הסדנאות יחשפו המשתתפים לטרנדים קולינריים מן המטבח הבינלאומי, ייהנו מחוויית בישול מרגשת ומשותפת (בזוג/ קבוצה), ויצאו עם מגוון רחב של טעמים בתוצרת אישית. הפעילות משלבת גיבוש, הומור, והנאה לכל הגילאים.

למי הסדנאות מתאימות?

צוותים בארגונים וחברות, ערבי רווקות, קבוצות חברים, זוגות, משפחות המעוניינות בחוויה משותפת ומעצימה ועוד.

על המנחות:

שרה רנצר, חמותה ושתפתה לקייטרינג של חן, היא משתתפת העונה הראשונה של MKR יחד עם כלתה, חן הרמן, בעלים ושותפה בקייטרינג שרה וחן. רנצר מומחית באירוח ובישול אוכל ביתי על טהרת ערכי התזונה הבריאה. לבישול הגיעה שרה ממשרה ניהולית בתחום הבריאות.  בוגרת בית הספר המוביל בתחום הקולינריה הגבוהה "דנון" בתל אביב ו- 4chef

חן הרמן, כלתה ושותפתה לקייטרינג של שרה, היא משתתפת  העונה הראשונה של תכנית הבישול MKR (קשת 12) היא בעלים ושותפה בקייטרינג בוטיק "שרה וחן". סגנון הבישול של חן מתאפיין באירוח קונספטואלי המשלב בין טעמים נוסטלגיים, טרנדים קולינריים מהארץ והעולם לצד סגנונות הגשה מפתיעים. כלל המנות מוגשות בסטנדרטים גבוהים במיוחד של נראות, טריות ופרודוקטים איכותיים.

להזמנות צרו קשר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן